Apie mus

„Perpetuus“ globos namų tikslas – suteikti asmeniui galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą

Netoli Nemuno duris atvėrusiame „Perpetuus“ komplekse teikiamas ne tik apgyvendinimas erdviuose kambariuose, bet ir individualios, senelių globos bei savarankiškumo lygį atitinkančios paslaugos. Pagal poreikį sudaromi mitybos planai, gydomosios ir sveikatinimosi programos, teikiamos reabilitacinės paslaugos, taip pat lengvai prieinami įvairūs specialistai, užtikrinsiantys, kad kiekvienas gyventojas ar svečias būtų saugus, prižiūrėtas ir globojamas. 

Gamtos apsuptis
Profesionali komanda
Komfortiška aplinka
Modernūs namai
Kruopščiai pritaikyta mityba
Rūpestis 24/7
Mums svarbu, kad žmogus turėtų galimybę oriai ir pilnavertiškai gyventi

„Perpetuus“ –  Klausučiuose įsikūrę ilgalaikio gyvenimo namai kviečia orios senatvės, personalizuotos priežiūros ir rūpesčio bei įsiliejimo į bendruomenę siekiančius senjorus įsikurti „Perpetuus“ gyvenimo namuose, kuriuose prieinamos įvairios sveikatinimo paslaugos ir patogumai, reikalingi garbaus amžiaus asmeniui. Rūpinamės jų laisvalaikiu bei galimybėmis kurti ir palaikyti socialinius ryšius, norime, kad nei vienas gyventojas neliktų vienišas, megztų nuoširdžią žmogišką draugystę ir pasitikėjimu grįstus santykius. 

Misija

Net ir silpstant fiziniam kūnui, sudaryti asmeniui sąlygas ir galimybes, oriai ir pilnavertiškai gyventi

Vertybės

Bendruomeniškumo skatinimas, gyvenimo kokybės gerinimas, šiluma ir pagarba kiekvienam svečiui ,,Perpetuus" namuose

Susipažinkime

Mūsų komanda augantys ir kvalifikuoti specialistai

Klausučiai – rami ir vaizdinga vietovė Jurbarko rajono savivaldybėje

Jurbarko rajono savivaldybėje esantys Klausučiai – unikali ir patraukli vieta gyventi. Prieš porą metų 100-metį atšventęs kaimelis yra nedidelis, tačiau kupinas vaizdingos gamtos kampelių. Čia įsikūręs ir Atgimimo parkas, kuriame vasaromis vyksta renginiai. Parke yra net 917 medžių bei vandens telkinys.